WBI přebírá AX divizi společnosti Dynamix Consult

Společnost WBI, s. r. o., přebírá k 1. červenci 2018 od společnosti Dynamix Consult, s. r. o., produkty, licenční práva, zákaznickou podporu, obchodní i pracovněprávní závazky, které souvisejí s produkty softwarového řešení Microsoft Dynamics AX a Dynamics 365 for Operations.

„Vzájemnou dohodu o akvizici jsme uzavřeli v zájmu kontinuálního zlepšování komplexní konzultační a programátorské podpory řešení Microsoft Dynamics AX a Dynamics 365 současným obchodním partnerům a zákazníkům,“ informoval Marian Pikna, výkonný ředitel WBI.

Jde o strategický krok, který posiluje postavení společnosti WBI na slovenském a českém trhu. „Pod naši zprávu a péči přebíráme další desítky firemních zákazníků,“ upřesnila Dita Sirotová, obchodní ředitelka WBI.

Profesionálové ze společnosti Dynamix Consult rozšiřují tým programátorů, vývojářů a projektových manažerů WBI, věnujících se produktem Microsoft Dynamics AX. – Aktuálně jde o největší slovenský tým, který se specializuje na toto softwarové řešení.

„Akvizice divize AX společnosti Dynamix Consult nám umožní vytvořit nové specializované oddělení klientské podpory, které bude komplexně zastřešovat požadavky našich původních i aktuálně převzatých zákazníků,“ řekla Zuzana Zajičková, ředitelka oddělení zákaznické podpory WBI.

„Těší nás, že jsme se na Slovensku spojili s jedním z nejvýznamnějších partnerů v regionu, pod jehož značkou WBI budeme i nadále zvyšovat hodnotu pro všechny, kteří se rozhodli pro řešení Microsoft Dynamics,“ dodal Miroslav Littmann, ředitel a jednatel společnosti Dynamix Consult.

O společnosti WBI, s. r. o.

Společnost WBI, s. r. o., se již od roku 1998 strategicky zaměřuje výhradně na poskytování řešení a služeb s využitím Microsoft technologií, které dále inovuje a dotváří podle potřeb zákazníků. WBI, s. r. o. disponuje širokou škálou kompetencí a je držitelem nejvyšší úrovně partnerství Microsoft Gold Certified Partner, působí v ní přes 40 odborníků na Microsoft produkty. V rámci Slovenska je vedoucí a dominantní lokalizační společností pro produkt Microsoft Dynamics NAV. Od roku 2011 implementuje i řešení Microsoft Dynamics AX, má v této oblasti významné odborníky, kteří mají za sebou lokální i mezinárodní implementace. Poskytuje také lokalizaci pro verzi Microsoft Dynamics AX 2012. Odborníci z WBI zajišťují kompetence při naplňování celkové strategie Microsoftu v této oblasti, která představuje řešení Dynamics 365 Enterprise Edition či Dynamics 365 for Operations.

O společnosti Dynamix Consult, s. r. o.

Dynamix Consult, s.r.o., je vedoucí a dominantní společností se specializací zejména pro oblast podnikového poradenství a poskytování služeb při lokalizaci, implementaci a využívání komplexního informačního systému Microsoft Dynamics AX. Školení a mnohaleté praktické zkušenosti získali pracovníci společnosti již od roku 2001. Dynamix Consult, s.r.o., poskytuje konzultační podporu desítkám firem – uživatelům Microsoft Dynamics AX, kterým udržuje v aktuálním stavu slovenskou účetní a daňovou legislativu produktu.

Recommended Posts