WBI novým členem globální skupiny Pipol

Organizace Pipol se specializuje na řešení a služby Microsoft Dynamics nasazovány v mezinárodních společnostech. Globální působení, zkušenosti a odborné znalosti potvrzuje její spolupráce s popředními profesionály, kteří jsou certifikovaní společností Microsoft a kteří působí ve více než 70 zemích. Skupina je tak největším dodavatelem implementačních a konzultačních služeb založených na řešeních Microsoft Dynamics na světě.

 

pipol

Nejnovějším členem globální skupiny Pipol se začátkem června 2017 stala společnost WBI, s. r. o. „Skupinu Pipol považujeme za velmi silného globálního partnera, který dokáže posunout naše bohaté lokální zkušenosti ve prospěch ještě většího počtu mezinárodních zákazníků. Těšíme se na nové zajímavé projekty, “ řekla Dita Sirotová, obchodní a marketingová ředitelka společnosti WBI, s. r. o.

 

Morten Søger, ředitel obchodních kanálů a spolupráce v organizaci Pipol: „Aliance Pipol hledala stabilního a zkušeného partnera pro region střední Evropy a našla ho ve společnosti WBI, s. r. o., která má široký záběr, kvalitní zdroje a bohaté lokalizační zkušenosti. Aktuálně už pracujeme na nové obchodní příležitosti a těšíme se, že můžeme firmu WBI přivítat v naší alianci. “

 

O partneřství aliance Pipol a WBI informoval i portal ERPnews.com
Recommended Posts