Reference

ENVIEN GROUP

Spisová služba

Společnosti sdružené v Envien Group zpracovávají ročně téměř 100 000 přijatých a odeslaných dokumentů. Hledali řešení, které by automatizovalo procesy schvalování, zpracování, vyřazování, archivace a likvidace dokumentů v souladu s organizační strukturou a interními směrnicemi.

Řešení jsme postavili na platformě Microsoft SharePoint a vytěžovacím skenovacím systému GSCAN. Do společností jsme zavedli přehledný systém, který pracuje s automaticky předvyplněnými formuláři, kontroluje duplicity, archivuje spisy, řídí schvalování dokladů a žádostí (o půjčku, kopii a náhled dokumentů), notifikuje uživatele a podobně. Dostupnost dokumentů zodpovídá oddělením a pravomocím uživatelů, kterým se zvýšil pracovní komfort a ulehčilo se jim vyhledávání složek a spisů.

HB Reavis Slovakia, a. s.

HR portál a reportování

Společnost HB Reavis Slovakia, a. s, potřebovala flexibilní portál lidských zdrojů, který by ji odlehčil od administrativy a zjednodušil reportování.

Řešení jsme postavili na platformě Microsoft SharePoint, která umožňuje vytváření vlastních datových objektů, relací a v neposlední řadě i procesů v podobě workflow infrastruktury. Nativní funkčnosti jsme rozšířili o vlastní programované řešení WBI, abychom maximálně pokryli potřeby klienta na správu zaměstnanců i externích spolupracovníků. Nový systém pomohl zjednodušit HR procesy (například při nástupu / odchodu zaměstnance, změně údajů, přidělování odměn …) a související úlohy (ukládání dokumentů, evidence práv, schvalování …). Na přehledné reportování slouží u klienta řešení Power BI.

Imperial Tobacco Slovakia a. s.

Dovolené

V současnosti druhá největší tabáková společnost na Slovensku hledala řešení, které jí umožní precizně evidovat absence a dovolené zaměstnanců. Potřebovala minimalizovat manuální chyby, zkrátit čas potřebný na schvalování, automatizovat související procesy a zvýšit uživatelský komfort. Firma Imperial Tobacco Slovakia se rozhodla pro nástroj Dovolené, který vyvinuli profesionálové z WBI, na bázi řešení Microsoft SharePoint. Ve výsledku se společnost zbavila papírových žádanek a dnes řeší celou agendu nepřítomností zaměstnanců prostřednictvím jednoduché a přehledné aplikace, na kterou jsou navázány inteligentní procesy zadávání, schvalování a evidence.

Kontaktujte nás:

Máte otázky nebo se chcete poradit? Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím zprávy na info@wbi.cz nebo vyplněním následujícího formuláře.

[]
1 Step 1
Jméno a příjmení*
Společnost*
Pozice*
Telefon
Zajímám se o:vyberte z pole možností, které vás zajímají
Vaše zpráva
0 /
Previous
Next