PROFIL

Jsme společnost s dlouholetou historií. Na trhu informačních technologií působíme od roku 1996. Zpočátku jsme se zaměřovali výhradně na řešení Microsoft Dynamics NAV. Postupně jsme vyrostli na technologickou společnost postavenou výhradně na technologiích společnosti Microsoft, světové technologické jednotky. Snažíme se být výjimeční a obohacovat vize našich klientů o specifický IT pohled, postaven na zkušenostech našeho týmu.

Jsme strategickým partnerem společnosti Microsoft. Vývojáři Microsoftu pracují denně na inovativních IT řešeních, která Solitea WBI zprostředkovává zákazníkům a umožňuje jim tak využívat jejich plný potenciál. Certifikovaní specialisté Solitea WBI mají rozsáhlé zkušenosti s celým portfoliem řešení Microsoftu, které komplexně pokrývá potřeby našich klientů.

Do našeho týmu patří konzultanti s prokazatelnými podnikatelskými a manažerskými schopnostmi. Dokáží porozumět strategickým cílům klientů a dobře znají business modely ve vybraných segmentech. Umí odhalit a pojmenovat silné a slabé stránky možných řešení a ty převést do tvaru konkrétních projektů a při realizaci zajistit dosažení cílů ve stanových termínech.

Moderní a mírně neformální firemní kultura nám umožňuje přirozenou spolupráci nejen uvnitř naší společnosti, ale především v projektových týmech, vytvářených společně s našimi klienty. Komunikujeme vždy na rovinu a perfektní výsledek je pro nás důležitější, než pevná pracovní doba.

Našim klientům říkáme celou pravdu a nesnažíme se odsouvat nic “na potom”. Pro-aktivním přístupem se snažíme identifikovat možné problémy či dodatečné náklady tak, aby naše nabídka byla vždy závazným dokumentem. Našimi klienty jsou právě ti, kteří podobný přístup ocení a s nimiž sdílíme stejné hodnoty. Naše práce u zákazníka nekončí dnem předání, ale aktivně monitorujeme zákaznické systémy a doporučujeme možná zlepšení systémů během jejich provozu. Vzájemná důvěra vede k synergii růstu nás i našich klientů.

Tým WBI – Kick Off – Bratislavský hrad