partneri

Microsoft je světovým lídrem v poskytování softwaru, služeb a řešení, díky nimž lidé a firmy na celém světě dokáží naplno využít svůj potenciál. Nabízí širokou škálu produktů, která pokrývá potřeby nejen domácností, ale i obchodních firem a průmyslových podniků. WBI je držitelem certifikátu Microsoft Gold Certified Partner.

Společnost A3Soft, s.r.o. s námi spolupracuje při dodávkách moderních dotykových registračních pokladen, pokladních periferií a mobilních terminálech.

Společnost Axiom Provis patří mezi nejvýznamnejší dodavatele komplexních podnikových IS postavených na Microsoft Dynamics NAV na českém trhu.

Společnost Anveo dodává řešení pokrokových webových klientů pro Microsoft Dynamics NAV: Anveo Web Desk a Anveo Mobile.

Společnost BI4Dynamics postavili svůj úspěch na prvním a velmi úspěšném out-of-the box BI řešení pro Microsoft Dynamics NAV a Microsoft Dynamics AX, které poskytuje svým partnerům na celém světě.

Společnost KODYS SLOVENSKO, s.r.o. působí v oblasti čárových kódů, automatické identifikace a zpracování dat.

Zutom se specializuje na poskytování hostingu aplikací, komplexní řešení problematiky e-mailové komunikace, virtualizační technologie a jiná řešení a služby typu SaaS a IaaS

ClickDimensions Email Marketing a Marketing Automation pro Microsoft Dynamics CRM dává marketérům nástroj na získávání a kvalifikování vysoce kvalitních leadů a prodejcům schopnost identifikovat nejperspektivnější leady a příležitosti prostřednictvím nástrojů jako Email Marketing, Web Tracking, Lead Scoring, Social Discovery, Form Capture, Surveys, Landing Pages , Nurture Marketing, Subscription Management, Campaign Tracking a mnoha jiných. ClickDimensions umožňuje společnostem zjistit, kdo má zájem o jejich produkty, kvantifikovat jak velký je jejich zájem a podniknout tak adekvátní kroky.

MultiSoft je naším partnerem pro řešení Mobile NAV, které rozšiřuje možnosti využívání podnikového informačního systému Microsoft Dynamics NAV o přístup prostřednictvím mobilních zařízení.

Commerce Media je poskytovatelem systému emailkampane.cz, který poskytuje a zároveň využívá i WBI. Kromě toho se firma věnuje grafickému designu, tvorbě webových stránek a aplikaci.

partneri

S firmou Gradient ECM spolupracujeme na projektech, ve kterých se zavádí služba GSCAN.