Microsoft SQL Server

MICROSOFT
SQL SERVER

Microsoft SQL Server je relační databázový systém, který slouží desktop aplikacím, enterprise aplikacím i webovým databázovým systémům. Toto řešení pokrývá celou škálu hardwarových platforem od clusterových serverů po přenosné a kapesní počítače s operačním systémem Windows Mobile.

LÍDR ODVĚTVÍ

Klíčové a inteligentní aplikace pro chod firmy s pokrokovou škálovatelností, výkonem a dostupností.

BEZPEČNOST

Chrání uložená i přeposílaná data. SQL server je již 6 let nejbezpečnější databází v žebříčku zranitelnosti databází NIST.

MOBILITA

Transformuje data do aktivních přehledů. Vizualizuje reporty na jakémkoli zařízení na pětinovou cenu oproti jiným řešením.

POKROČILÁ ANALYTIKA

Analyzuje data ve vaší SQL Server databázi použitím známého statistického jazyka R.

KONZISTENTNOST

Zda máte data ve vašem datacentru, soukromém cloudu nebo na Microsoft Azure, jsou vždy konzistentní a dokážete s nimi pracovat stejně.

UNIVERZÁLNOST

Nezáleží na tom, jaký používáte podnikový informační systém. SQL Server je univerzální řešení pro bezpečnost a analýzu vašich dat z různých zdrojů.

INOVACE

VŽDY ŠIFROVANÉ
Microsoft Windows Server

VŽDY ŠIFROVANÉ

Precizně zabezpečit data je dnes klíčovou potřebou každé firmy. Na trhu je několik šifrovacích systémů, které jsou však často drahé, nejsou dostatečné komplexní, vyžadují si náročné úpravy a údržbu, a navíc dostatečně nechrání data při jejich pohybu. Always Encrypted je první technologií, která maximálně chrání nejen uložená data, ale i právě používané a posílané data. Jde o jednoduchý a přitom transparentní systém, který může být implementován „hned po vyjmutí z krabice“. Microsoft SQL Server je již 6 let považován za databázi s nejmenší zranitelností na světě.

POLYBASE

POLYBASE

Aby se firmy snadno vyznaly ve velkém množství dat, běžně je přenášejí a konvertují do jednotných formátů, což je však časově i finančně náročné. Nová technologie PolyBase, která je součástí SQL Serveru 2016, minimalizuje pohyb dat – požadavky putují do externího datového zdroje, ve kterém se vygenerují potřebné přehledy, a jen ty se vracejí zpět. Náročné a komplexní požadavky mohou být navíc díky clusteru vyřešeny paralelně. Díky SQL Serveru získáte všechny své analýzy rychle, protože PolyBase integruje všechny přední nástroje Business Intelligence na trhu, jakož i BI nástroje třetích stran.

MOBILNÍ REPORTY

MOBILNÍ REPORTY

Tradiční analytické a reportovací nástroje Business Intelligence přinášejí všechny přehledy pouze zaměstnancům, kteří aktuálně sedí u počítače. Moderní firmy však potřebují více … Chtějí svým lidem poskytnout relevantní data, ať se již nacházejí kdekoli, ať už jsou online či nikoliv. Mobile Reports je bezpečné řešení s intuitivním ovládáním, díky kterému si každý může vytvořit vlastní analýzy a reporty přímo ze svého tabletu nebo smartphonu.

Kontaktujte nás:

Máte otázky nebo se chcete poradit? Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím zprávy na info@wbi.cz

[]
1 Step 1
Jméno a příjmení*
Společnost*
Pozice*
Telefon
Zajímám se o:vyberte z pole možností, které vás zajímají
Vaše zpráva
0 /
Previous
Next