SEGMENTOVÁ ŘEŠENÍ

Celofiremní IT systémy jsou komplexní a dá se říci, že všeobjímající řešení. Jako takové je třeba je při provádění přizpůsobit potřebám té které firmy – doplnit je o funkcionality, specifické nástroje a procesy, na druhé straně je třeba tyto systémy „očistit“ o funkcionality, které firma nepotřebuje. Samozřejmě, potřeby různých společností z jedné určité oblasti podnikání jsou si v mnohém podobné, což je benefit, ze kterého mohou zákazníci WBI, s. r. o. těžit. Níže uvádíme segmenty, se kterými máme bohaté praktické zkušenosti, tj. známe jejich potřeby a pro jejich uspokojení již máme připraveno specifické řešení.

 
ANAV
CRM ONLINE
D-Exchange online
E-SHAREPOINT
F-Skype
I-Office 365
JAZURE
K-Yammer
 

OBCHODNÍ SPOLEČNOSTI

Řešení pro velkoobchodníky, maloobchodníky a eshopy. Zjednodušte cirkulaci dokumentů, zlepšujte vztahy se zákazníky, vystavujte správu skladu a logistiku – implementujte moderní systémy bez změny provozu.

microsoft dynamics ax

PROJEKTOVÉ FIRMY

Pro společnosti poskytující komplexní projektové služby máme spolehlivé řešení, které integruje projektový a finanční management i s řízením zdrojů, odbourává bariéry mezi odděleními, zjednodušuje kooperaci se zákazníky a odstraňuje papírovou zátěž.

VÝROBA

Pokud hledáte IT řešení pro řízení a optimalizaci vaší procesní, diskrétní nebo štíhlé výroby, jste na správném místě. Pomůžeme vám sledovat, vyhodnocovat a operativně zasahovat do výrobního procesu, objednávání, skladování, evidence… s cílem optimalizovat vaši činnost tak, abyste minimalizovali své náklady, odhalili rezervy, efektivně využívali lidské i materiální zdroje.