Jarní představení Microsoft Dynamics 365

Microsoft představil zcela nové funkcionality, které se objeví v Dynamics 365. Vybrali jsme pro vás některé z novinek, které Microsoft na své jarní prezentaci představil.

 

V tomto videu najdete všechny potřebné informace o novém Dynamics 365.

Spolupráce

Právě toto slovo bylo klíčové při jarním představení Dynamics 365. Microsoft přináší řadu nových způsobů, jak efektivně propojit procesy v rámci firmy a získávat tak důležitá data, které budou později využity k vylepšení firemních procesů. Díky sledování životního cyklu produktů nyní můžete předem předvídat, kdy se dá očekávat první chyba nebo nutnost výměny některého z komponentů. Už při prodeji tak víte zhodnotit, kdy se k vám zákazník vrátí s potřebou koupy nového zboží nebo opravy toho starého. Systém také vyhodnocuje momentálně využíváné firemní procesy a navrhuje algoritmy na jejich zlepšení, využívá Machine Learning a pomáhá tím efektivněji využívat možnosti vašeho vybavení. Zavedením virtuální reality dokážete propojit svůj zákaznický servis s daty, které byly získány v minulosti a maximalizovat tak možnosti prodeje či zlepšit současnou situaci poskytovaných služeb. Představte si například, že byste díky inteligentním brýlím ihned po příchodu zákazníka do obchodu věděli, jaké byly jeho předchozí nákupy, a systém by vám doporučil, co byste měli zákazníkovi nabídnout.

Dynamic 365 zajistí zjednodušení plánování úloh, sbírá a uchovává informace o zákaznících či zaměstnancích a to vše s maximálním zabezpečením, které splňuje požadavky evropského nařízení GDPR.

 

dynamics 365

 

Marketing

Důležitá součást každého podnikání, která do firmy přináší nové zákazníky. Právě marketing je momentálně jednou z oblastí, které se dynamicky mění každou chvíli a dokáží se velmi rychle přizpůsobit novým technologiím. Díky novému modulu v Dynamics 365 máte všechny marketingové kampaně na jednom místě a systém vás dokáže navigovat od první myšlenky na spuštění kampaně až po její vyhodnocení. Kromě toho výsledky z kampaně velmi jednoduše posunete kolegy na obchodním oddělení, kteří budou mít po ruce všechny důležité informace o potenciálním zákazníkovi, a tak zvýší šanci úspěšného prodeje.

 

Talent

Pokud chcete zefektivnit hledání a výběr zaměstnanců, Dynamics 365 vám přináší řešení. Díky modulu Talent můžete vytvořit nabídku zaměstnání přímo v systému, který ji zveřejní na sociální síti LinkedIn, doporučí vám perspektivní uchazeče a v neposlední řadě na základě vaší firemní kultury doporučí ty nejvhodnější. Přímo v talentu si můžete naplánovat interview, spolu s kolegy můžete účastníky okomentovat. Po rozhodnutí o přijetí některého z uchazečů lze přidělit úkoly týkající se zaškolení nového zaměstnance svým kolegům, ale také jemu samotnému. Celý tento proces bude samozřejmě evidován v modulu Talent.

Recommended Posts