CLOUD & MOBILITA

V DYNAMICKÉM A RYCHLE SE ROZVÍJEJÍCÍM OBCHODNÍM PROSTŘEDÍ JE PRO UDRŽENÍ PRODUKTIVITY NEZBYTNÉ ZAJISTIT ZAMĚSTNANCŮM TRVALÝ PŘÍSTUP K INFORMACÍM I ZA POCHODU.

UMOŽNÍME VÁM ŘEŠIT PRACOVNÍ AGENDU RYCHLEJI A EFEKTIVNĚJI.

 
ANAV
CRM ONLINE
D-Exchange online
E-SHAREPOINT
F-Skype
I-Office 365
JAZURE
K-Yammer
 

MICROSOFT DYNAMICS 365

Microsoft Dynamics 365 je moderní cloudové řešení, které efektivně a prakticky propojuje všechny funkcionality komplexního informačního systému (ERP) se systémem pro řízení vztahů se zákazníky (CRM). Kromě toho perfektně spolupracuje s aplikacemi Office 365 (Excel, Skype, Outlook…) a obohacuje firmy o nástroje digitální inteligence (PowerBI, Azure Machine Learning a podobně). Microsoft Dynamics 365 je škálovatelné řešení, což znamená, že můžete začít využívat jen některé jeho funkce a postupně k nim přidávat další.

MICROSOFT OFFICE 365

Office 365 se označuje kancelář dostupná 365 dní v roce. V angličtině se v názvu služby jedná o marketingové využití známého pojmu Office, v češtině však může trochu zmást. Office 365 není Word, Excel, Outlook a PowerPoint, ale souhrnné označení všech základních IT služeb, jako například elektronická pošta, úložiště dokumentů, videokonference, intranet a podobně. Licence Office 365 se neposkytuje pro zařízení, ale pro uživatele. Ke službě se přihlašuje každý firemní zaměstnanec svým účtem.

MICROSOFT EXCHANGE ONLINE

E-mail, kalendář a kontakty na špičkové úrovni do vašeho počítače, telefonu nebo webového prohlížeče. Služba Exchange Online zvýší produktivitu, ochrání organizaci a zároveň zachová vše pod kontrolou. Poskytuje e-mail na globálně redundantních serverech společnosti Microsoft, který je chráněn filtry proti malwaru a nevyžádané poště, jakož i s nepřetržitou telefonickou podporou na IT úrovni.

MICROSOFT DYNAMICS CRM ONLINE

CRM Online (Customer Relationship Management – Řízení vztahů se zákazníky) představuje výkonné, lehko použitelné CRM řešení poskytované přes internet, díky čemuž společnosti mohou tento nástroj začít používat rychle a nákladově velmi výhodně. Navíc dokáže vyhovět specifickým potřebám každého podniku.

Způsob, jakým lidé nakupují a vyhledávají služby, se v tomto sociálním, mobilním a neustále propojeném světě zásadně mění. Řešení společnosti Microsoft zaměřené na prodej a služby (Microsoft Dynamics CRM Online), které si lze jednoduše osvojit a bez námahy používat, přináší správné informace v pravý čas bez ohledu na to, kde se nacházejí uživatelé. Takto se o svých zákaznících mohou dozvědět více a upoutat jejich pozornost smysluplným způsobem, díky čemuž budou prohlubovat vzájemné vztahy a rozšiřovat firmu.

SKYPE FOR BUSINESS

Skype for Business je služba, která zprostředkovává audio a video konference a umožňuje tak komunikaci v reálném časeprostřednictvím sítě internet. S kolegy a klienty můžete začít komunikaci okamžitě pomocí rychlých zpráv (chatu), audio a video volání včetně možnosti sdílení prezentací nebo aplikací a předávání řízení konference.

MICROSOFT SHAREPOINT ONLINE

SharePoint Online poskytuje výkonné funkce SharePointu bez dalších nákladů za vlastní správu infrastruktury. Flexibilní možnosti správy jsou zárukou toho, že si zachováte potřebnou kontrolu na dodržení souladu v rámci organizace. SharePoint v cloudu si můžete zakoupit v rámci samostatné nabídky nebo jako součást balíku služeb Office 365, kde získáte přístup i ke službě Exchange, k Lyncu a ke klientům a webovým aplikacím balíku Office.

Pomocí mobilních sharepointových aplikací získáte snadný přístup k informačnímu kanálu s aktualizacemi SharePointu, se kterým můžete zároveň pracovat, a to všude a v různých zařízeních.

Nastavení je hotové za okamžik. Výkonná konzola pro správu organizací umožňuje snadnou správu možností, politik a zabezpečení v případě celého obsahu a všech funkcí SharePointu. Automatická údržba serverů zajišťuje neustále aktuální funkce a minimální výpadky.

MICROSOFT AZURE

Windows Azure je flexibilní platforma, která podporuje velké množství jazyků a můžete ji integrovat se existujícími systémy hostovanými interně ve firmě. Při vývoji aplikací a služeb na platformě Windows Azure mohou vývojáři vycházet z existujících znalostí produktu Microsoft Visual Studio. Cloudová platforma společnosti Microsoft podporuje nejrozšířenější standardy a protokoly jako SOAP, REST, XML nebo PHP.

MICROSOFT NAV ONLINE

Microsoft Dynamics NAV (původní název Navision) je jedním z nejrozšířenějších ERP systémů na světě, který používají nejen desítky našich zákazníků, ale i dalších více než sto tisíc společností na světě. Je jedním z mála podnikových informačních systémů, který nabízí možnost mezinárodního nasazení, širokou funkčnost, neustálý rozvoj a podporu světové technologické špičky tak i specifická řešení pro různá odvětví od partnerů.

WBI, s.r.o. je gold partnerem Microsoftu pro ERP řešení a jedničkou na slovenském trhu v Microsoft Dynamics. Jsme vyhledávaným partnerem i v mezinárodních implementacích pro nadnárodní společnosti. Množství úspěšně zvládnutých implementací nám každoročně přináší prestižní ocenění od Microsoftu. Pokud uvažujete nad ERP systémem, jste na stránce správného partnera.

MICROSOFT YAMMER

Yammer, na rozdíl od jiných ESM platforem, nabízí freemium model. Kontroverznost tohoto byznys modelu tkví v tom, že umožňuje zaměstnancům využívat základní funkcionality této chráněné a bezpečné sítě zdarma, a to dokonce i bez souhlasu jejich zaměstnavatele. Praxe přináší situace, kdy velká část zaměstnanců začne využívat tento populární nástroj. Pak IT oddělení podniku začne bít na poplach a mají na výběr dvě možnosti – buď zruší tento komunikační nástroj, nebo naopak najdou zdroje na jeho administrovatelný provoz a uživatelské licence – to je ta placená část freemium modelu.