Podnikové a firemní aplikace s oborovou znalostí
Microsoft Partner
 

Reference

Maloobchod a velkoobchod

 

GAS
gas_jeans_logo Řešení postavené na integraci technologií Microsoft Dynamics NAV a Microsoft SQL Serveru. Přínos nasazení Microsoft Dynamics NAV spočívá především v automatických vstupech maloobchodních dat do účetnictví, které snížily náklady na režijní pracovníky a odstranily velkou chybovost.
Piccollo
logo_piccollo Microsoft Dynamics NAV pomáhá rychle reagovat na požadavky trhu při prodeji dětského zboží Chicco a vybavení pro volný čas Loap a Columbia. Nasazení Microsoft Dynamics NAV přineslo firmě Piccollo významný kvalitativní krok v obslužnosti prodejen, optimalizaci skladových zásob a manažerského účetnictví.
Pilot
pilot_pen_logo-vaclav-cizek-300x85 Řešení Microsoft Dynamics NAV přineslo společnosti Václav Čížek rychlý rozvoj. Jedná se např. o dostupnost obchodních a finančních dat pro management v reálném čase, umožňující rychlou tvorbu manažerských reportů.

 

Odborné služby

 

ALTRON
altron Integrace produktů Microsoft Dynamics CRM, Microsoft Dynamics NAV, Microsoft SharePoint, Enterprise Project Managementu a Microsoft Biztalk. Významným přínosem se stala jednotná evidence obchodních případů a zastupitelnost jednotlivých obchodníků v době jejich nepřítomnosti, přesnější předpovídání budoucích obchodů a strukturovaný pohled na příležitosti, budoucí tržby a činnost pracovníků.
Českomoravské informační systémy
cmis Řešení postavené na integraci technologií Microsoft Dynamics CRM a Microsoft Dynamics NAV, které umožnilo společnosti ČMIS eliminovat rutinní činnosti a lépe řídit prozákaznickou strategii firmy.
International Study Programs
ISP_CMYK_85-55-70-55_opt Řešení je postaveno nad systémem Microsoft Dynamics CRM 2011 online v integraci s Microsoft SharePoint Online. V CRM jsou evidovány veškeré obchodní informace o klientech, tzn. univerzitách, školách a především pracovnících, kteří v nich působí.
MEDIA FACTORY
media-factory Internetová agentura MEDIA FACTORY používala pro podporu svého byznysu množství aplikací, které fungovaly jako samostatné systémy. Tyto aplikace dohromady tvořily značně nehomogenní prostředí. Nasazené bylo řešení postavené na integraci technologií Microsoft Dynamics CRM, Microsoft Project Server, Microsoft SharePoint Server, Microsoft SQL Server a Microsoft Exchange Server. Návratnost investice byla vyčíslena na 1 rok také díky integraci aplikací namísto “drahé” customizace jedné z nich.
Pražské služby
prazske-sluzby-m Ke standardní funkcionalitě CRM byly doplněny customizace tak, aby pokrývaly požadavky společnosti. Potenciální zakázky jsou evidovány ve vztahu k zákazníkovi, přičemž uživatel zvolí typ zakázky. Nasazené řešení poskytlo efektivnější práci s dokumenty, detailní přehled o budoucích tržbách a činnosti všech pracovníků obchodního oddělení.
Proact Czech Republic
proact Data o zákaznících jsou sdílena a předávána mezi CRM a NAV a tím pádem i mezi odděleními společnosti Proact. Ve fázi získávání obchodního případu eviduje obchodník data v CRM. Řešení poskytlo efektivnější práci s dokumenty, detailní přehled o budoucích tržbách a činnosti všech pracovníků obchodního oddělení.
Saint-Gobain Building Distribution
raab-karcher Cílem společnosti Saint-Gobain Building Distribution CZ bylo nalézt a implementovat nástroj, který zefektivní řízení obchodu a péči o desítky tisíc zákazníků společnosti v ČR. CRM systém se Saint Gobain Building Distribution CZ zaplatí během pár měsíců.
Vodafone Czech Republic
150X150__vodafone-3d-logo Vodafone Czech Republic se v roce 2007 vydal na několik let trvající cestu za certifikací dle normy ISO 19770 pro Software Asset Management. Původní intuitivní cesta se postupnì změnila v systematický přístup k celkovému nakládání se software pro desktopy napříč celou firmou. Vodafone díky tomu ušetřil na software jen do konce roku 2012 přes 20 milionů korun.

Výroba

 

Meopta
logo_Meopta2011Black Díky Microsoft Dynamics AX snížila Meopta skluz ve výrobě na polovinu, přičemž implementace trvala díky projektovému řízení pouhé 4 měsíce. Díky nasazenému řešení došlo ke zkrácení změnového řízení u plánu výroby ze 48 hodin na 5 hodin, zkrácení doby čekání na kalibraci přístrojů z až 4 dnů na 0 dnů a k úplné eliminaci nutnosti plánovat náročnější úlohy jako úpravy výrobního plánu či měsíční účetní uzávěrku pro podnikový informační systém. Vedení společnosti má nyní okamžitý přístup k finančním informacím a přehled o odchylkách skutečných cen výroby od standardních cen. Nově lze provádět změny plánu výroby během pracovního týdne a ne až o víkendu.